Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rehabilitacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1661

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 09:22    Temat postu: rehabilitacja Odpowiedz z cytatem

Cześć. Zależy mi na tym by jak najszybciej dostać się na rehabilitację. Dosyć mocno boli mnie prawa noga. Dużo pozytywnych opinii ma https://www.rehabilitacje.org/ więc też skorzystam z tej oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 26, 2021 09:22    Temat postu:

Powrót do góry
lalek



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 365

PostWysłany: Nie Lip 25, 2021 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....

Ostatnio zmieniony przez lalek dnia Czw Sty 20, 2022 21:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leris



Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 249

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie zapisalam na masaż leczniczy https://manualmedfizjo.pl/masaz-leczniczy/ maja do wyboru masaz limfatyczny, powieziowy, i masaz tkanek glebokich w zaleznosci od tego, z czym sie zmagamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inulka



Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 83

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie bieżnie rehabilitacyjne. Oferta jest bardzo atrakcyjna. Ja własnie zamawiam bieżnię dla taty. Przyda mu się po operacji biodra. Będzie musiał wtedy ćwiczyć żeby wrócić do pełnej sprawności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mirabelka91



Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 91

PostWysłany: Sob Cze 18, 2022 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze masaż leczniczy / toruń? Myślę, że może ci pomóc. Sama chyba się tam umówię na masaże, bo nie mam daleko do Torunia a ostatnio zaczął mi coś dokuczać odcinek lędźwiowy. Nawet codzienne spacery i rozciąganie nie pomagają a leków nie chcę brać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
rozsądna



Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 77

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 03:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o rehabilitacji to skuteczną pomoc znajdziecie tu https://crsrehabilitacja.pl/rehabilitacja/fizjoterapia/ Tu pracują fizjoterapeuci wykształceni i certyfikowani specjaliści z zakresu różnych technik fizjoterapii. Posiadają duże doświadczenie i wiedzę medyczną. Zobaczcie informacje podane na stronie. Z pomocą tej strony możecie też umówić się na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 831

PostWysłany: Sro Sie 10, 2022 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to na pewno polecam Wam ofertę https://pcff.pl/osteopatia tutaj pracują sprawdzeni fizjoterapeuci, którzy na pewno służą swoją pomocą w przypadku bóli stawów i mięśni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 824

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, aby rehabilitacja kraków była przeprowadzana przez dobrego specjalistę, ponieważ tutaj naprawdę liczą się efekty. Z tego co zauważyłam polecany jest gabinet Alan Med, ponoć tam mają znakomitych specjalistów, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie dopasowując odpowiednie metody leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pionka3



Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 148

PostWysłany: Sob Paź 22, 2022 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wybrać się na tlenoterapie w komorze hiperbarycznej w tym miejscu - http://tlenowyzakatek.pl/. Zabiegi w komorze hiperbarycznej przyspieszają proces zrastania uszkodzonej kości oraz wpływają korzystnie na mikrokrążenie w okolicy rany pourazowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derka70



Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 178

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rehabilitacja w Body Move w Warszawie jest świetnym wyborem. Doświadczeni lekarze, którzy indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta. U nich taki przypadki jak uszkodzenie stożka rotatorów sa na porządku dziennym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 831

PostWysłany: Czw Sie 31, 2023 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji tematu mam pytanie o firmę https://czasrelaksu.pl/index.php/masaze/masaze-salon-masazu-gdynia a raczej o gabinet masażu - jest na forum ktos kto byc moze korzystal?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anggell



Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 75

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2023 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzięki rehabilitacji odzyskałam pełną sprawność po wypadku. Ale nie było łatwo. Rehabilitacja była konieczna, a uniemożliwiał mi ją ból. Zwykłe leki - zupełnie nic na ten ból nie pomagały. Padła propozycja opioidów - ale wiadomo, że to nie jest dobre rozwiazanie. Szukając leku na ból, tak aby móc sie rehablitować trafiłam do Centrum Medycyny Konopnej w Warszawie i tam otrzymałam pomoc. Po analizie mojego przypadku dostałam receptę na medyczną marihuanę, która świetnie poradziła sobie z bóle, a ja mogłam się intensywnie rehabiltować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 11, 2023 15:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group