Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Dzikie Karty + propozycje Słuchaczy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol3326778



Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 450

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 20:19    Temat postu: Zdrowie Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś czyta ciekawie artykuły o zdrowiu to na pewno także zainteresuje się artykułem https://szelazo.pl/czym-jest-i-jaka-role-pelni-surowica-krwi/ .Sam ten artykuł przeczytałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 05, 2020 20:19    Temat postu:

Powrót do góry
MikeRobson



Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 118

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie ma się jedno i trzeba codziennie o tym pamiętać. Nie wolno go zaniedbywać!!
________________________________________
zielonatablica.pl/prace-licencjackie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igor44433



Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dużo moich znajomych dba o zdrowie. Moim zdaniem to na pewno jest bardzo dobrze.
_________________
Kroplówki na kaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan33266767



Dołączył: 15 Cze 2020
Posty: 40

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem duże problemy ze słuchem i ostatnio skorzystałem z bardzo dobrej oferty aparaty słuchowe . Z tej oferty naprawdę warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edek332



Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 12

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2021 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto teraz skorzystać z bardzo dobrej oferty https://sklepvitalaire.pl/24-nebulizatory .Z tej oferty korzysta dużo osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lalek



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 365

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przykładowo planuje wybrać się do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie na prywatną rehabilitację, ponieważ słyszałam że tam mają najlepszych specjalistów. Z tego co widziałam na ich stronie to salę rehabilitacyjną mają świetnie wyposażoną. Także można tam przejść przez różnorodne ćwiczenia. W ten sposób będę mogła pracować nad swoim ciałem kompleksowo, będę mogła je usprawnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1623

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to zawsze miałam problemy ze zdrowiem, odkąd pamiętam. Na szczęście podolog warszawa zdiagnozował mój problem i mogłam w końcu rozpocząć leczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devol666



Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kategorii kontuzji, rehabilitacji, dobrego specjalisty polecam wejść na www.rehabilitacje.org. Mojej mamie bardzo pomogli, dla nas numer 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luiza



Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 167

PostWysłany: Pią Lip 23, 2021 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj trafiłam na porady jak leczyć migrenę. Myślę, że moga mi się przydać, bo z migrenami walczę od dawna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKoś



Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 243

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w takim razie powiecie, żeby dla swojego zdrowia i lepszego samopoczucia postawić na taką opcję jak dieta bulionowa od Mój Catering u których będziecie mogli liczyć na świeżość, dobre ceny i jednocześnie różnorodność propozycji w menu na cały tydzień. W ich przypadku to 3 posiłki klasyczne, bazujące na samych zdrowych składnikach oraz dwa, długo gotowane buliony z wyselekcjonowanych mięs, które są ważnym elementem tego sposobu żywienia. Natomiast w soboty i niedziele serwują same buliony. Dla mnie to naprawdę świetna opcja, a co najważniejsze pozwala naprawdę skutecznie odbudować organizm!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1623

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie dobrego i sprawdzonego domu dla starszych osób to z czystym sumieniem mogę polecić https://podtopolami.eu/ . Tutaj personel bardzo dba o zdrowie swoich podopiecznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adele



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 473

PostWysłany: Sob Paź 02, 2021 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając szybkiego terminu aby przebadać tętniak głowy lub kręgosłup, skorzystajcie z Citomed, oni mają bardzo dobrze wyposażone pracownie https://www.citomed.pl/pracownie/rezonansu-magnetycznego/zakres-uslug-36 Ich sprzetem uda się zrobić bardzo dokładne badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baśniowa90



Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 134

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, czy pandemia jest, czy jej nie ma dbać, o zdrowie należy zawsze. Ma to oczywiście wiele aspektów, a jednym z nich jest dbanie o zdrową figurę. Lepiej nie kombinować z tym samemu i zawsze w sytuacji, w której chcemy zmienić dietę lub po prostu schudnąć warto prosić specjalistów o poradę. Na przykład w ośrodku zdrowia Sofra w Karpaczu https://sofra.com.pl/ Moja mama była tam na wczasach odchudzających i bardzo, bardzo poleca! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiola



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 358

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcielibyście oczyścić organizm, to sprawdźcie, czym jest kuracja ojca beno. Wiele interesujących informacji oraz produktów, znajdziecie na stronie tego sklepu: mg12.pl. W mojej ocenie posiadają naprawdę świetny wachlarz ofertowy oraz bardzo dobre ceny. Na pewno znajdziecie tam sporo interesujących produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiola



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 358

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 03, 2021 07:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Dzikie Karty + propozycje Słuchaczy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group