Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Do zakopca chciałem jechać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wittyiie



Dołączył: 02 Lut 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 11:30    Temat postu: Do zakopca chciałem jechać Odpowiedz z cytatem

Tak na święta, żeby sobie wiosną w górach pochodzić, z uroków Krupówek skorzystać, a nawet trochę się pokąpać i zrelaksować w SPA... Po obejrzeniu wszystkiego na http://www.hotelcrocus.pl/basen-hotel-z-basenem tak się cieszyłem... i najprawdopodobniej wszystko weźmie w łeb!
Wprawdzie hotel jeszcze nie odwołał mi rezerwacji, ale skoro zaostrzone zakazy mają obowiązywać przynajmniej do 11 kwietnia - a niedziela wielkanocna wypada dzień po - to turnus najpewniej przepadnie... Pewnie, pojadę sobie w innym terminie, ale to nie będzie to samo Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 25, 2020 11:30    Temat postu:

Powrót do góry
marzenam



Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 189

PostWysłany: Sob Sie 15, 2020 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się w stolicy polskich gór o każdej porze roku jest pięknie:) Ja jadę za tydzień. Myślałam, że będzie problem w sezonie turystycznym z zarezerwowaniem wygodnego noclegu ale się udało. Skorzystałam z oferty https://www.zakopaneapartamenty24.eu/noclegi i wynajęłam przestronny, komfortowo wyposażony apartament. Lepsza opcja niż hotel, bo ma się więcej prywatności i przestrzeni. Lokalizacja świetna (zakopiańskie Bulwary Słowackiego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pasztet



Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 92

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mówiąc trochę mam dosyć takich klimatów. Może dlatego tak szybko zakochałam się w hotelu Olandia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaulVissick



Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 188

PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest coś wspaniałego moim zdaniem. Dobre, luksusowe SPA to jest coś niesamowitego!!!
___________________
Tematy prac magisterskich - Filologia Angielska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adele



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 473

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym święta w górach spędzić po prostu Smile Nie zależy mi na żadnym SPA. Chciałabym tylko uchwycić tę ulotną chwilę świąt w tak uroczym i klimatycznym miejscu jak Murzasichle. Widziałam ofertę U Chowańca i mam nadzieję z niej https://www.swieta-w-gorach.pl/ skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 17, 2021 15:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group