Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pielegnacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Humor
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiola



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 358

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez fiola dnia Sro Kwi 27, 2022 19:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 20, 2022 14:54    Temat postu:

Powrót do góry
augusia



Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 101

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dbacie o swoje włosy? Korzystacie z prostownic? Kupiłam sobie sprzęt z parą Babyliss, jestem z niej bardzo zadowolona. Błyskawicznie prostuje, włosy są super gładkie i przyjemne w dotyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1629

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja borykam się z łuszczycą skóry głowy, więc ciężko było mi natrafić na dobry i skuteczny szampon. Jednak postanowiłam spróbować z https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-szampon-500ml . Okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę, świetnie oczyszcza, nawilża i przede wszystkim redukuje podrażnienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pionka3



Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 148

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wasi mężczyźni mają problem z siwymi włosami, albo z wypadaniem włosów to bardzo polecam wam kosmetyki z dx2, u nas w domu sa już od kilku tygodni i mąż absolutnie nie może narzekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pionka3



Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 148

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wasi mężczyźni mają problem z siwymi włosami, albo z wypadaniem włosów to bardzo polecam wam kosmetyki z dx2, u nas w domu sa już od kilku tygodni i mąż absolutnie nie może narzekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1



Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 84

PostWysłany: Nie Lut 20, 2022 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie mają różne sytuacje i nie zawsze jest to takie proste. Moim zdaniem warto byłoby się dobrze zastanowić nad tym, co realnie poprawiłoby Wasz wygląd. Na stronie https://perukikielce.pl/peruki-warszawa/ czytałem więcej na temat różnych peruk. Ktoś z Was stosował je może u siebie? Z chęcią poznam Wasze zdanie.
_________________
tekst sponsorowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was testował może kosmetyki firmy
facetaria.pl ??? Pytam, ponieważ mój brat niedługo ma urodziny i mam dylemat, bo nie wiem co kupić? Myślałam, żeby postawić na kosmetyki, bo jest to coś co zawsze się przyda. A wy co mówicie? No i czy warto tam dokonać zakupu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izaabelka2



Dołączył: 09 Kwi 2020
Posty: 61

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KObietki nie zapomnijcie o pielęgnaci swoich zębów i regularnych wizytach u dentysty Wink dobra higienizacja co pół roku a ząbki lśnią Smile polecam swojego dentyste zna się na rzeczy. https://stomatologiacentrum.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cynamo



Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 14

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry jestem bardzo wymagająca. Przy moim AZS musiałam przetestować sporo kosmetyków, zanim trafiłam na produkty, po zastosowaniu których czuję się naprawdę komfortowo. Polecam emolienty od Atoderm Biodermy, bo sprawdzają się rewelacyjnie. Sucha skóra jest teraz nawilżona, zaczerwienienia zniknęły, a swędzenie po posmarowaniu ustaje. Produkty są bezzapachowe, co jest dodatkowym atutem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izaabelka2



Dołączył: 09 Kwi 2020
Posty: 61

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam ostatnio u dentysty i zobaczyłam że mają w ofercie też zabiegi medycyny estetycznej i jestem zapisana na zabieg rewitalizujący dłonie w klinice w łodzi https://klinika-diament.pl/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gjkulka



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 16

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie z któregoś miejsca skorzystam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1629

PostWysłany: Sob Cze 04, 2022 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie właśnie bardzo dobrze sprawdził się Krem konopny na gojenie skóry od https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/hp-krem-konopny-z-cbd-i-prebiotykami-50ml . Powiem wam, że ma naprawdę bardzo dobre działanie i co ważne doskonale nawilża skórę, więc warto na niego postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka91



Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 91

PostWysłany: Czw Cze 16, 2022 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio zainteresowała Pielęgnacja skóry okolic oczu. Nigdy jakoś szczególnie nie dbałam o skórę pod oczami a widzę, że pojawiają się pierwsze zmarszczki i mam problem z sińcami. Są szczególnie widoczne rano. Chciałabym się ich pozbyć by móc chodzić bez makijażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1629

PostWysłany: Sob Lip 16, 2022 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A stosujecie może peptydy? Powiem wam, że ostatnio znalazłam świetną ofertę jak peptydy sklep https://purelab.pl/ i tutaj bez problemu wybrałam coś odpowiedniego dla siebie także warto tutaj zajrzeć i możecie też skorzystać z Kod rabatowy: START20 <- 20zł rabatu na pierwsze zakupy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 824

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaję, że mam na oku kilka ciekawych ofert jak np. https://fingerspa.pl/przedluzanie-i-zageszczanie-rzes-w-warszawie/ ponieważ chcę zadbać o swoje rzęsy. Myślicie, że tutaj cena idzie w parze z jakoscią? Wychodzę z założenia, że jak robić jakiś zabieg to raz, a porządnie.
Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 09, 2022 10:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group