Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie pomysły na prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Tylko na poważnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Notina



Dołączył: 12 Lut 2021
Posty: 106

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 05:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym pomysłem na elegancki prezent, który na pewno każdego ucieszy, jest pościel. Oczywiście myślę tu o pościeli wysokiej jakości, takiej jak pościel Estella. Kupowałam komplet pościeli z bio bawełny na prezent ślubny dla koleżanki (wygodnie bo przez internet - https://estella.eu) i koleżanka bardzo zadowolona z takiego podarunku. Pościel wykonana jest z bardzo starannie dobranej bawełny, która jest bezpieczna i wysokiej jakości. Bardzo elegancka i uszyta z dbałością o kazdy szczegół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 03, 2022 05:21    Temat postu:

Powrót do góry
dzoanna



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 443

PostWysłany: Nie Sie 28, 2022 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeśli chodzi o mnie, to ja mam zamiar swoim bliskim podarować kilka książek. Na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/seria/teraz-egzamin-osmoklasisty udało mi się znaleźć całkiem spory wybór w tym zakresie, więc jeżeli jesteście zainteresowani takimi zakupami, to koniecznie sobie tam zerknijcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
corrado



Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 699

PostWysłany: Sro Paź 05, 2022 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam fotel gamingowy z jednej z najbardziej znanych marek DXRacer który znajdziecie na stronie https://dxracerpolska.pl/. Posiadają fotele podzielone na tematyczne serie takie jak: Formuła, Classic, Racing, Boss, King, Iron, Sentinel, Tank, Work. Każda z nich charakteryzuje się wyjątkowymi cechami, które dopasowane są do potrzeb wymagających użytkowników. Jest to producent foteli gamingowych z wysokiej półki posiadających nie tylko znany brand ale również możliwość indywidualnego ustawienia ich pod użytkownika. Polecam skorzystać ponieważ posiadają naprawdę wysokiej jakości produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lakara



Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 163

PostWysłany: Wto Sty 03, 2023 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie na voucher do studia tatuażu ? według mnie to świetny pomysł na prezent dla każdego, kto chce sobie taki tatuaż wykonać. Nawet mogę dać Wam namiar na świetne studio w Warszawie - to Jah Love Tattoo Smile fajny klimat, utalentowani tatuatorzy, rozsądne ceny. z terminami bywa róznie, mają wielu klientów co też świadczy o jakości ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda



Dołączył: 07 Sty 2023
Posty: 27

PostWysłany: Pon Lut 20, 2023 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy czym sie interesuje osoba obdarowywana. My synowi na imieniny kupiliśmy fotel gamingowy Nitro 550 od Genesisa, fajny stabilny i solidna konstrukcja posłuzy mu na dłużej niż poprzedni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milov



Dołączył: 04 Lip 2022
Posty: 71

PostWysłany: Wto Lut 28, 2023 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portfel to wspaniały prezent dla ukochanej osoby. Powinien być dobrej jakości i w pięknym kolorze. W sklepie https://www.mojawalizka.pl/ można właśnie takie dostać w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norymbega



Dołączył: 19 Paź 2022
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 03, 2023 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od zawsze kupuje prezenty na murrano.pl bardzo duzy wybor i fajne ceny,polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gdc



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 198

PostWysłany: Sro Mar 29, 2023 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dodatków do domu czy pościeli to rzuć okiem na ofertę tego sklepu : https://estilex.pl/ Według mnie sklepy internetowe mają znacznie ciekawszą ofertę niż stacjonarne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sro Paź 18, 2023 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przykładowo mi teraz wpadły w oko kosmetyczki damskie, które znalazłam na stronie zagatto.pl i tak sobie myślę, że jedną z nich wybiorę dla mojej siostry na urodziny. Co myślicie o takim prezencie? Czy według was będzie to dobry pomysł na prezent?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 18, 2023 14:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Tylko na poważnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group