Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyjazdy wakacyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzoanna

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie zaplanowałam wakacji, bo zawsze to jest jakis wyjazd spontaniczny. I takie wypady sa najlepsze. Znajoma namawia mnie na spływy pontonowe, pokazała mi taki wyjazd i przygotowuje to organizator spływów w Sanoku . No jeszcze niegdy nie byłam na takich spływach, więc chyba się skuszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 14, 2021 08:43    Temat postu:

Powrót do góry
luiza

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zabierz ze sobą torby plażowe. Ja mam dwie duże w które zawsze wszystko pakuję. Nie ruszam się bez kremu z filtrem, sandałów i kapelusza. Stawiam na wygodę.
Powrót do góry
Dżej89

PostWysłany: Sob Lip 24, 2021 03:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie postawić na spa nad bałtykiem to warto zawitać do hotelu Sandra SPA w Pogorzelicy. Jest to atrakcyjna miejscówka, gdzie będziecie mogli świetnie wypocząć niezależnie czy jesteście singlami, czy macie rodziny. Mają tam świetne warunki, przyjazny klimat, komfortowe pokoje- cóż chcieć więcej....
Powrót do góry
lalek

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie spędzić ciekawy urlop, to w moim mniemaniu warto zajrzeć pod ten adres: https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji . Znajdziecie tam firmę, która zajmuje się wynajmem jachtów na terenie Polski jak i za granicą. Moim zdaniem mają mnóstwo świetnych oraz ciekawych opcji do wyboru, więc jeśli szukaliście czegoś podobnego, to warto.
Powrót do góry
corrado

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://busolamazury.pl/kategoria-produktu/kolonie-obozy-zeglarskie-mazury-dla-dzieci-mlodziezy/
Powrót do góry
nikas

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my byliśmy niedawno w Izraelu i muszę przyznać, że naprawdę przepiękne miejsca i krajobrazy. bardzo ciekawie, inna kultura. same pozytywy. jak chcecie się wybrać to jeszcze jesienią jest dobra pogoda a na inne pory roku popatrzcie sobie jak sie to przedstawia Izrael pogoda wrzesień turystycznyninja
Powrót do góry
Kamilos77

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacje zawsze jednak jeżdżę z biurem podróży, bo po prostu nie chce mi się niczego organizować na własną rękę. Po to jadę na urlop żeby odpocząć i niczym się nie stresować Very Happy Jak szukacie dobrego biura podróży, to polecam https://ctpoland.com.pl/ . Właśnie wróciliśmy z wakacji z nimi i trzeba przyznać, że obsługa na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 27, 2021 06:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: