Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie meble wybrac do pokoju dziennego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lamia

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że czasem można znaleźć meble za darmo? Udało mi się tak ustrzelić nową kanapę. Kobieta kupiła umeblowane mieszkanie i chciała szybko pozbyć się poprzednich mebli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 27, 2020 12:06    Temat postu:

Powrót do góry
Adele

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich okazji pewnie nie ma zbyt wiele, poza tym meble to powinno się kupować nowe. Potrzebuję do kuchni stół, dość duży, bo i rodzina liczna. Fajną ofertę mają tutaj https://www.homebook.pl/produkty/stoly Chyba byłoby najlepiej zakupić stół rozkładany. Nie wiem tylko co by najlepiej pasowało do kuchni w kolorze venge. Może coś podpowiecie?
Powrót do góry
aniołeczek

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno musisz też pomyśleć o zakupie telewizora. Nie wiem jak duży masz dzienny pokój ale na pewno tutaj https://www.e-sas.pl/rtvagd/telewizory-i-rtv/telewizory, uda Ci się znaleźć jakiś fajny telewizor i przystępnej cenie.
Powrót do góry
lalek

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o meble do różnego rodzaju pomieszczeń, to warto zajrzeć w wolnej chwili do oferty firmy esteliastyle.pl, gdzie znajdziecie przepiękne meble dobrej jakości. Udało mi się u nich znaleźć świetne łóżko. Spodobała mi się również sofa skórzana, którą dostaniecie u nich w wielu różnych wariantach. Wydaje mi się, że oferta tego sklepu jest najciekawsza w sieci.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 31, 2021 11:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: