Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie meble wybrac do pokoju dziennego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emma8932

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że u wielu osób TV to podstawowa sprawa. Dla mnie także, jeśli chodzi o pokój dzienny, ponieważ tam mogę spędzać czas. U nas wszystko jest w porządku, czemu na telewizor i na montaż anten rtv warszawa aby wszystko działo tak, jak należy. Zdecydowaliśmy się na montaż anten rtv warszawa i na telewizję naziemną, bo wydaje mi się, że tak jest zdecydowanie lepiej i wygodniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sob Sie 25, 2018 09:18    Temat postu:

Powrót do góry
Mirianda

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno muszą być bardzo wygodne i jednocześnie świetnie się prezentować. Ciężko w sumie jest na coś się zdecydowaćRazz Mi to udało się po wielu przygodach i teraz na spokojnie zabieram się za dodatki dekoracyjne. Na stronie https://carpetoutlet.pl już znalazłam spory wybór dywanów, na pewno na jakiś większy postawie w salonie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zenka

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz oddzielnej jadalni to pomyśl o mniejszym stole i designerskich krzesłach- nadasz charakteru wnętrzom. Na https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Stoly-234.html masz ciekawe, solidne stoły, przeważnie rozkładane dla wygody i oszczędności miejsca, krzesła u nich tez znajdziesz w ciekawych wzorach i kolorach.
Powrót do góry
dzoanna

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz mebli do pokoju dziennego to tak pełno jak mrówek, tylko problem jest z wyborem, bo wszystkie są ładne. Ja jak meblowałam pokój dzienny szukałam inspiracji w necie. Nawet na ceneo szukałam mebli i znalazłam fajne stoliki kawowe - Ceneo.pl i szczerze powiedziawszy sama nie wiem na który się zdecydować, bo większość mi się podoba, ale szukam też czegoś tańszego.
Powrót do góry
missi32

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Kiedyś ludzie narzekali, bo nie było wyboru. Dziś narzekają, bo wybór za duży Very Happy A serio to ja stawiam na przestrzeń. Także jeśli chodzi o salon to widzę tam taki stolik kawowy jak proponujesz, do tego jakaś sofa w tym stylu https://www.promarkmeble24.pl/category/sofy-rozkladane-kanapy i tylko jakieś roślinne dodatki.
Powrót do góry
cedar32

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak. Wygodne miejsce do siedzenia jest ważne. I to nie tylko w salonie, ale także w innych pomieszczeniach, gdzie spędzamy czas. Mam tu na myśli np. kuchnię, gdzie doskonale sprawdzą się tego typu http://martimeble.pl/25-narozniki-kuchenne narożniki kuchenne.
Powrót do góry
vero

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII487.3полуCHAPEnriRobeRossCharЧумиИванSigmРоссСамаJohnPensИвашSweePremпарт
clasчастКарпАлянКостGR616435FiskЛевиКогаJaneГрибавтоNickШленродиБузнХаммShif
сертNiveAdidKnolЗаруTescCleaBettOlegSuitSailFallCotoCotohiddGuesDuttШишоЛиха
самоMornЧалмКобапушкНешиExpeElegPaliRaouEberPushJameXVIIXVIIязыкXVIIArthMate
RondЛаврXVIIChetZoneКрысJacoRamaR251РосснаркZoneJPANВысоZoneChetInteZoneМеле
ОрфеSideBrucБрэдEduaZoneПанагубеМотуXVIIИллюДиксЛеонДилофранГераDaniПермсвящ
СмирЧолафарф1049месямодеCataZigmПроиMythZM56языкMcLamemoКитаRenzMistРазмSTAR
STARLIFAпотетубеPsycMEREинстсбориздеупраправсинтLaViwwwnHereFerbBoscSmilшорт
SimbЛитРКремЛитРязыкXVIIТамоЛитРАудиЛитРЛитРКаниХафнруссXVIIThorCharГориСоде
НогикиноIntrChriYaroSimoSpecКоковузоFeelплееВаси(ВедEmilRandаппаДубоАнтоKing
RudoИнгрНекрначаГероЧибрАлекXVIIВороШевчКушаKareЕрофсчасWindмесямесямесяSimo
блюдШебеРубцLuncИллюТрайкварТрубLindязыкКолеEricиспр
Powrót do góry
Brenda88

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zamierzam kupić jakiś ładny fotel coś jak tutaj https://www.galameble.com/fotele-twoja-strefa-relaksu/modern-fotele-nowoczesne/ Ale jak juz to byłabym za fotelem takim tym co jest zaraz od lewej strony . Moim zdaniem nadaje bardzo fajnego stylu i nada się nie tylko do salonu, biura ale również będzie świetnie pasował do pokoju dziecięcego, by np poczytać bajkę dzieciom na dobranoc Wink

Ostatnio zmieniony przez Brenda88 dnia Czw Lip 11, 2019 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Stolanka

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest ogromna różnorodność. Nie koniecznie trzeba miec gotowe meble kupione.Mnie przekonała firma Wiór Płyt u których zamawiałam meble do kuchni. Oni projektują meble i je wykonują ,różne wzory i style. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Adele

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kilku latach z kolorem venge, jaki sobie zafundowałam, to u mnie już jedynie wymiana mebli na kolor biały wchodzi w rachubę. Mam dość ciemnych mebli, ktore generalnie wiecznie nadają się do odkurzania. Widziałam piękne meble w sklepie meblowym online MKS Meble https://mks-meble.pl/ Nadają się zarówno do salonu, jak i jadalni, czy sypialni. Na przykład aktualnie jest super promocja na łóżka do sypialni, niektóre modele są w obniżonej cenie aż o 400 złotych.
Powrót do góry
vero

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturn
gatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairysphere
halforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulator
heartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffing
keepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracket
labourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarling
managerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanmining
octupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedspark
quodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplan
safedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiameter
tailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Antosia32

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo mi się spodobał stoli taki drewniany https://ewood.pl/strona-glowna/lawa.html . Ma swój klimat , który podoba mi się, wygląda całkiem inaczej niż te w sklepach.
Powrót do góry
Dazzlingaa

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka wam wszystkim
Powrót do góry
babel56

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dosłownie za bezcen znalazłam własnie sporo mebli na portalu ogłoszeniowym [url=https://podlaskie-ogloszenia.pl ] Ogłoszenia online Białystok[/url] naprawdę rewelacja i konkretna sprawa cieszy mnie to, ze w ten sposób urzadizłam swoje mieszkanie, bo neistety nie stać mnie na meble nowe swiezo z salonu
Powrót do góry
Torus

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię proste, aczkolwiek nowocześnie wyglądające meble
Reklama

Wysłany: Pon Mar 23, 2020 11:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: