Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sport na świeżym powietrzu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wieśa

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy miał ktoś kiedyś problemy ze stawami od biegania? Od jakiegoś czasu pogłębia mi się ból kostek i kolan. Chyba zdecyduje się na jakąs suplementację. możecie cos polecić na stawy? Np. https://zdroweiekologiczne.pl/problem-z-bolem-miesni-i-stawow-odpowiedzia-jest-suplement-diety-artroser/ wygląda dobrze
Reklama

Wysłany: Wto Gru 04, 2018 10:42    Temat postu:

Powrót do góry
Brenda88

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie mam problemów ze stawami od biegania. Co do sportu na świeżym powietrzu... w moim mieście raczej ciężko o świeże powietrze. Muszę biegać w masce antysmogowej, którą zakupiłam niedawno https://goodair.pl/maski-antysmogowe/maska-respro-techno?from=listing&campaign-id=20 A pierwszy raz jak widziałam osobe z maską antysmogową, to była to pani jeżdżaca na rowerze w Krakowie... jest tu ciężkie powietrze, ale myślę że bardziej przerażającą rzeczą jest widok ciemnego kłębu na krakowem :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filipinka888

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem sport nam uniemożliwia nietrzymanie moczu, nawet u mężczyzn. Jeżeli ty też masz takie problemy możesz skorzystać z lekkich i wygodnych wkładek Men https://www.e-zikoapteka.pl/tena-men-extra-light-wkladki-anatomiczne-14-sztuk.html , nie są one widoczne, a zawsze jest to bezpieczne rozwiązanie podczas sportu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 30, 2019 10:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: