Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak zdrowo się odżywiać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Tylko na poważnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniołeczek

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 19:02    Temat postu: jak zdrowo się odżywiać? Odpowiedz z cytatem

W jakiś sposób dbacie o zdrowe odżywianie ? Ja staram się teraz jak najlepiej się odżywiać i jeść rzeczy, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Czytałam nawet tutaj http://pierwsze-objawy.pl/poznaj-moc-orzechow/ , bardzo fajny artykuł o pozytywnych korzyściach z orzechów. W waszej diecie macie orzechy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 25, 2018 19:02    Temat postu:

Powrót do góry
diabelek81

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularne odżywianie to absolutna podstawa. Do tego dieta zbilansowana, różnorodna. Dużo warzyw, owoców, ale owoce raczej od rana, żeby cukry zdążyły zostać przetrawione przed nocą. Dużo wody. Mało słodyczy Smile to tak z grubsza u mnie wygląda Wink
Powrót do góry
Kaskaderka

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie podstawą, jeśli chodzi o zdrowe odżywianie się, jest wypijanie odpowiednich ilości wody w ciągu dnia. Nie musi być to oczywiście woda mineralna, może być zwykła woda z kranu, jeśli jest dobrej jakości. Warto jednak przefiltrować ją wcześniej w dzbanku filtrującym. Na https://strefafiltrow.pl/ możecie zamówić specjalne filtry, które na przykład oczyszczają wodę z kamienia i metali ciężkich i ogólnie poprawiają smak, zapach i jakość wody i przygotowanej z niej napojów.
Powrót do góry
Dżej89

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A staracie się co jakiś czas oczyścić swój organizm z różnych toksyn? Właśnie dowiedziałam się od kolażanki, która stosuje ziemię okrzemkową link , że za jej pomocą można świetnie usunąć wszelkie metale i inne substancje. Myślę, że warto uwolnić organizm od wszelkich szkodliwości, prawda?
Powrót do góry
babel56

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę się zdrowo odżywiać, mam straszne problemy niestety z jelitami, moja dieta musi być wyważona i bardzo ostrożna, bo inaczej ciągle biegunki i zaparcia. Dodatkowo stosuje tez preparat intesta http://intesta.pl widzę, że dzięki niemu jest naprawdę ogromna poprawa.
Powrót do góry
wieśa

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ma ktoś problemy ze wzdęciami? ja od jakiegoś czasu mam wydęty brzuch i cokolwiek nie zjem zaraz jest kosmiczne wzdęcie. Możecie coś polecić na taką przypadłość? Znalazłam taki suplement https://tokyobrothers.pl/jak-stosowac-gastramin-opinie-i-komentarze/. Ciekawy jestem czy ktoś próbował?
aga1101

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa dieta od dłuższego czasu stała się już dla mnie czymś naturalnym, uwielbiam jeść owoce i warzywa. Sama widzę już po sobie efekty, zrzuciłam już parę kilo i musiałam zmienić część garderoby. Na szczęście z pomocą przyszła mi hurtownia odzieżowa Sosimply.pl. Znalazłam tam świetne ubrania w naprawdę niskich cenach. Mój portfel nie świeci pustkami Smile
Powrót do góry
Alicja191

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zdrowego odżywiania zalicza się nie tylko jedzenie, ale też picie napojów. Postanawiałam wprowadzić pewne zmiany w rodzinnych zwyczajach i zamiast kupować wodę mineralną w butelkach, będziemy pili zwykłą z kranu tylko filtrowaną. Wkłady filtrujące mają wiele zalet i jedną z nich jest to, że oczyszczają wodę z kamienia. Poza tym smak jest dużo lepszy, gdy się wyeliminuje różne drobne zanieczyszczenia. Wam smakuje taka filtrowana woda?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 14, 2018 12:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Tylko na poważnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: