Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie meble wybrac do pokoju dziennego?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulla11



Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 10:44    Temat postu: Jakie meble wybrac do pokoju dziennego? Odpowiedz z cytatem

Niedawno kupiliśmy z mężem nowe mieszkanie i stanęliśmy teraz przed wyborem jak je umeblować. Zastanawiamy się czy kupować zwykłe meble czy może zainwestować w meble francuskie do salonu? Jak myślicie? Te francuskie wyglądają super i mi sie bardzo podobają!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 30, 2017 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
huk3



Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 26

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm ja mam pokój dzienny wraz z jadalnią, dlatego wszystko jest w jednym kolorze. W naszym pokoju dziennym i kuchni będzie królował kolor żółty. Wszystko zaczęło się od artykułu http://www.swiat-domu.pl/zolty-chlebak/ . Uwielbiam takie inspiracje i poradniki, dzięki temu wiem, czy w kuchni mam modnie i jednocześnie funkcjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Haligans



Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 87

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/meble-salonowe sobie popatrzcie na różne zestawy mebli salonowych. Własnie najlepiej kupować je w zestawie, bo później kolorystycznie i kształtem cieżko dopasować takie pojedyncze. Mały zestaw do tego duuży i wygodny narożnik i każdy salon będzie się dobrze prezentował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 443

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz remontuję pokój dziecka i rozglądam się powoli za meblami i co najważniejsze dla mojego dziecka fotel obrotowy bo innego nie chce. Znalazłam kilka wzorów w sklepie Mirat https://mirat.eu/fotele-obrotowe-dla-dzieci,c189.html . Co myślicie o takim fotelu ? Jakie macie zdanie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PolaTola



Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 18

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie osobiscie bardzo podobaja wszelkiego rodzaju meble tapicerowane. Nie sa jakos specjalnie drogie, mozna wybrac praktycznie dowolny kolor tapicerki, sa proste w utrzymaniu w czystosci, a dobrze wykonane - posluza dlugie lata. Takie meble tapicerowane mozna kupic u polskiego producenta, firmy: http://www.mebleperfect.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marman4



Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 120

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym polecał wybrać jakieś eleganckie Pufy do salonu. Do naszego mieszkania kupowaliśmy z żoną pufy w sklepie Jabbadesign i jesteśmy z nich na prawdę zadowoleni! Moim zdaniem warto tam zajrzeć i sprawdzić aktualną ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka



Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 13

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim marzeniem zawsze było mieć w salonie duże fotele w kolorze musztardowym. Właśnie kupiłam swoje pierwsze mieszkanie na własność tutaj PCG.pl i zabieram się za urządzanie, ale jak na razie nie znalazłam nigdzie takich foteli. Czy ktoś z Was mógłby mi doradzić, gdzie takie rzeczy mogę kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaskaderka



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 657

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pokoju dziennym najczęściej mamy też telewizor, dlatego też na pewno przyda nam się jakaś szafka lub stolik pod RTV. Bardzo ładne tego rodzaju meble mają na https://eco.lupus.eu/13-nowoczesne-meble-pokojowe-szafki-i-stoliki-rtvpod-telewizor - wyglądają na bardzo solidne i trwałe, a przecież to jest w meblach bardzo ważne, prawda? Mi osobiście bardzo przypadły też do gustu wizualnie, mam nadzieję, że Wam również Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missi32



Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 101

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w tym pomieszczeniu dla mnie podstawa to zestaw wypoczynkowy. O coś takiego jak tutaj https://www.promarkmeble24.pl/category/zestawy-wypoczynkowe. Do tego stolik kawowy i wystarczy. Ma być przede wszystkim wygodnie. A dzięki odpowiedniej sofie, pufie czy fotelowi taki komfort można sobie zapewnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adele



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 473

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokój dzienny to wizytówka domu. Tutaj musi znaleźć sie cos oryginalnego. Moze zobacz tutaj https://www.dkwadrat.pl/ Ostatnio trafiłam tu na pare ciekawych rzeczy, miedzy innymi fotele i sofa. Meble sa tu bardzo designerskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay



Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 98

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci rosną tak szybko, że nie zdążą zniszczyć tego co im się kupuje - bez względu na to czy są to ciuchy czy meble. Dlatego proponuję kupować im rzeczy używane. Nawet jeśli mają to być meble używane (a w sumie, szczególnie). Wystarczy je tylko odświeżyć, np. obić na nowo kanapę i będzie jak nowa. W takim przypadku należy tylko znaleźć odpowiednie tkaniny tapicerskie. Takie w przyzwoitej cenie i szerokim wyborze wzorów znajdziesz w KA international.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brenda



Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba chodziło jednak o pokoj dzienny a nie do pokoju dzieciecego... ;D W kazdym razie to zalezy od naszych upodoban, bo zgadza sie - pokoj dzienny to nasza wizytowka, ale tez miejsce spotkan rodzinnych. Musi byc i stylowo i wygodnie - dla mnie najlepiej cos w tym stylu kolekcji z salonu agaty https://www.agatameble.pl/kolekcja-futura-do-jadalni gdzie kazdy swobodnie sie odnajdzie, panuje harmonia i mega nowoczesny design
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek



Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 121

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego te meble są takie drogie? Odkładaliśmy zbyt długo zakup nowego stołu do jadalni.. Aż w końcu stół nie wytrzymał i odłamała mu się jedna noga, po chwili druga. Teraz stół kupić musimy, a stan konta niestety na to nie pozwala. Zastanawiam się, czy są jakieś internetowe sklepy meblowe, które oferują już odroczone płatności? Gdyby ktoś nie wiedział, o czym piszę, warto zerknąć na stronę https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/paypo. To byłoby dla nas teraz idealne wyjście. Na chwilę obecną nie możemy nikogo zaprosić do domu, bo nie ma na czym postawić kawy czy herbaty Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diabelek81



Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 102

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w pokoju dziennym wyłącznie narożnik, pufa, fotel i ława. I tv na ścianie bo by mąż nie przeżył. I ani jednej szafy. To zawsze było moje marzenie, żeby wreszcie zrobić jedną szafę na wymiar w sypialni, wpakować do niej właściwie wszystko i wyeliminować szafę z pokoju dziennego i udało się Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FilipMowa87



Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musi być ładnie i praktycznie, czyli po skandynawsku Very Happy! Jasne i proste meble bez dwóch zdań!
_________________
Bóle kręgosłupa Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 07, 2018 09:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group