Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysł na kuchnię?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fruzia13



Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 114

PostWysłany: Czw Lis 17, 2022 09:41    Temat postu: Pomysł na kuchnię? Odpowiedz z cytatem

Hej Smile jak wam się podoba kuchnia z motywami szkła? Mnie bardzo, ale nie wiem gdzie znaleźć inspirację na takie wnętrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 17, 2022 09:41    Temat postu:

Powrót do góry
KasSas



Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 88

PostWysłany: Czw Lis 17, 2022 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pomysł, który proponują na https://szklarzkrakow.com/blog/wykorzystanie-szkla-w-kuchni/ jest jak najbardziej godzien rozważenia. Zobacz sobie koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 808

PostWysłany: Nie Lis 27, 2022 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie można znaleźć naprawdę wiele inspiracji. Dodatkowo jak już o kuchni mówimy to polecam sklep http://www.zt-nszzp.czest.pl/wpis/kuchcikowo raz na jakiś czas sprawdzam ich ofertę i zawsze uda się kupić akcesoria kuchenne w dobrej cenie. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1596

PostWysłany: Pon Lis 28, 2022 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja ostatnio zdecydowałam się na Kolbowy ekspres ciśnieniowy do parzenia kawy mielone perfetto slim metal z Ariete. Oprócz tego, że jest bardzo funkcjonalny to dodatkowo posiada on też korpus ze stali nierdzewnej, parowy spieniacz do mleka Maxi Cappuccino
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gardenia



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 142

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkło w mniejszym czy większym stopniu zawsze w kuchni się przewija czy to w dodatkach, wyposażeniu czy jako lacobel pomiędzy szafkami. W wyposażeniu czyli sprzęcie agd jak płyta gazowa czy piekarnik przewija się zazwyczaj czarne szkło przynajmniej tak wyglądają produkty Solgaz. Ich sprzęty znane są z doskonale dopracowanego designu funkcjonalności oraz innowacyjnych technologi, które przynoszą oszczędności w domowych budżetach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 19, 2022 19:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group