Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

budowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
corrado



Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 698

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 16:22    Temat postu: budowa Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://jarbetal.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 23, 2022 16:22    Temat postu:

Powrót do góry
Notina



Dołączył: 12 Lut 2021
Posty: 106

PostWysłany: Pon Lip 04, 2022 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to duże wyzwanie, i warto o ile się da usprawniać wszelkie pracę. Fajnym rozwiązaniem jest ocieplenie domu płytami styropianowymi z wprasowanym klinkierem. Takie płyty ma w swojej ofercie (jako jedyna w Polsce) firma Styromat - https://www.styromat.com.pl/. Od razu z ocieplenie robi się elegancką elewację. Same płyty kładzie się łatwo, bez mokrych robót, mają specjalne połączenie które eliminuje mostki cieplne. Płyty są bardzo trwałe i solidne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka91



Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 91

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić projekty domów z Archon. Wybór projektów jest tam ogromny a dzięki szczegółowej wyszukiwarce szybko znajdziesz dom, który będzie spełniał twoje oczekiwania. My własnie szukamy domu parterowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Brenda88



Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 58

PostWysłany: Czw Lip 28, 2022 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to będę teraz robić projekt domu i różnych prac budowlanych. A w zasadzie taki mam plan, bo jeszcze jestem w trakcie poszukiwania firmy jak np. Dromaxx https://www.dromaxx.pl/ która ogarnie mi ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKoś



Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 243

PostWysłany: Nie Lut 26, 2023 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to duże wyzwanie, dlatego warto go sobie przemyśleć i dobrze rozplanować, także od strony budżetowej. Dlatego warto byłoby na pewno sprawdzić, jak dokładnie wyglądają gotowe projekty domów od Archon i co najważniejsze od razu można dobrać aktualny kosztorys na dany kwartał dotyczący kosztów budowy danego domu. Jednocześnie mają zarówno wiele nowoczesnych i funkcjonalnych opcji. Tym bardziej, ze też rozbudowali ofertę propozycji w zakresie domów do budowy bez pozwolenia na budowę, czyli o powierzchni zabudowy do 75m2. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1604

PostWysłany: Wto Lut 28, 2023 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie warto też wiedzieć jakie są błędy przy budowie domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 808

PostWysłany: Pon Cze 12, 2023 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie oferty - https://napinaneexclusive.pl/sufity-napinane-grudziadz/ co powiecie na temat tych sufitów napinanych? Z tego co widziałem to jest to dobrze odbierane w nowoczesnych projektach. Licze na wasze wskazowki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1604

PostWysłany: Czw Cze 29, 2023 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam, że też bardzo dobre opinie posiada cwu pompa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Lip 05, 2023 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie przykładowo jak zrobić kosztorys ofertowy ? Bo właśnie zajmuje się tworzeniem projektu i w sumie dopiero zaczynam w takiej branży, także przydałoby mi się jakieś usprawnienie itd. Ponoć dobrze się sprawdza system RODOS - wiecie coś więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gdc



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 194

PostWysłany: Pią Sie 25, 2023 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz zbudować dom, ale nie wiesz od czego zacząć? Wybierz gotowy projekt domu Wybierajac dom z katalogu, można zaoszczędzić sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gdc



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 194

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2023 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz mieszkanie z długiem czynszowym i zastanawiasz się, jak je sprzedać, polecam zajrzeć na stronę o sprzedaż mieszkania z długiem w czynszu. Moim zdaniem, może to być dobre rozwiązanie. Jakie są Twoje myśli na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oladome



Dołączył: 14 Paź 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sob Paź 14, 2023 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy jest najlepszy moment, żeby zacząć budowę domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krasia



Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 59

PostWysłany: Pią Lis 17, 2023 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy prowadzeniu prac budowlanych zdecydowanie warto rozważyć korzystanie z szalunków systemowych, które skutecznie ułatwiają wszelkie czynności związane z betonowaniem. Bez względu na to, czy to fundamenty czy stropy, szalunki te doskonale sprawdzają się w różnych zastosowaniach. Wiele domów obecnie ma konstrukcję szkieletową, a to oznacza przygotowanie szalunków słupów - tutaj również systemowe szalunki będą skuteczne. W sieci można znaleźć wiele artykułów na ten temat, przykładowo tutaj https://fwsystem.pl/aktualnosci/szalowanie-slupow-wszystko-co-musisz-wiedziec/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zawadka9



Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1604

PostWysłany: Sob Sty 13, 2024 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto zastanowić się nad podgrzewacz do wody bojler jako rozwiązaniem. Produkty tej marki cechuje nie tylko solidność wykonania, ale także bogaty asortyment, co pozwoli dostosować podgrzewacz do indywidualnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lakara



Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 162

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My pierwszy krok ( czyli zakup działki) mamy już za sobą, teraz trzeba tylko znalezc kogoś godnego zaufania, kto sprawnie i profesjonalnie zajmie się realizacją projektu. I tu moją uwagę przykuła oferta firmy Espiro Investment. Kojarzycie ich ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 27, 2024 10:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group