Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ryby akwariowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luiza



Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 167

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 18:43    Temat postu: Ryby akwariowe Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was ma w planach zakup akwarium i szuka rybek to polecam ten artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Najladniejsze-ryby-akwariowe Znajdziecie w nim najpiękniejsze ryby akwariowe Smile Sama zaczęłam myśleć o rybkach, ale nie wiem czy podołam w opiece nad nimi a raczej z czyszczeniem akwarium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 22, 2020 18:43    Temat postu:

Powrót do góry
Smick



Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie lubiłem rybek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maud



Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto Lip 28, 2020 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artykuł fajny, ale nie znalazłam, których rybek nie można łączyć. Nie wszystkie mają te same wymagania.
_________________________________________
laserowe usuwanie rozstępów Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pasztet



Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 92

PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupowaliście akwarium? Ja znalazłem ciekawe zestawy akwariowe z szafką akwarystyczną i urządzeniami do akwarystyki. To w sumie całkiem interesujące rozwiązanie dla kogoś z niewielkim doświadczeniem w temacie. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baśniowa90



Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 134

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 06:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, kiedy zaczynałam przygodę z moim pierwszym akwarium, wiele informacji czerpałam stąd https://trzmielradzi.trzmiel.com.pl/category/akwarystyka-slodkowodna/ Naprawdę ogrom przydatnych tipów i informacji. Pisałam nawet do osób prowadzących portal i otrzymałam kilka ciekawych porad. Polecam gorąco do nich zajrzeć, nawet jeśli nie jesteście kompletnie zieloni w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Florka



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś nigdy rybki nie interesowały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 808

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z akwarystyką niestety nie mam za dużo wspólnego, bo to dopiero mój początek natomiast chcę Was zapytać odnośnie oferty https://sklep.osmoza.pl/filtr-akwarystyczny-osmoza-aquarius-maxi-100-p-864.html z tego co zdążyłem poczytać w internecie opinie to jest to jeden z lepszych sklepów jeśli chodzi o tego typu rzeczy i akcesoria. Jest u nas na forum, ktoś kto korzystał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milov



Dołączył: 04 Lip 2022
Posty: 71

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W https://www.akwarystyczny24.pl/ znaleźć można sprzęt potrzebny rybkom do prawidłowego funkcjonowanie w korzystnej cenie, ja np. ostatnio zaopatrzyłam się w preparaty bakteriobójcze. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 07, 2022 14:48    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group