Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reklama dla firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krewetka

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 16:05    Temat postu: reklama dla firmy Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na reklamę w sieci, bo obecnie to w tym środowisku jest najwięcej aktywnych użytkowników. Tu agencja http://influencermarketing.com.pl/ specjalizująca się w marketingu internetowym promuje pomysłowo moją markę. Ich najskuteczniejsza metoda, to działania kierowane poprzez influencerów co znacząco zwiększa zasięg odbioru Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 30, 2021 16:05    Temat postu:

Powrót do góry
todiero

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze efekty gwarantuje przede wszystkim reklama w social mediach. Tym sposobem najłatwiej dotrzeć do odbiorców. Sam przekonałem się, że dzięki temu udało się znacznie zwiększyć sprzedaż w przypadku materiałów opakowaniowych, takich jak folie czy taśmy pakowe samoprzylepne. Polecam.
Powrót do góry
torusia

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama to nie moja bajka, więc nawet nie próbowałam się w to wtajemniczać. Zleciłam całość działań do agencji http://effectiveidea.pl/ . Specjalizują się w tym od lat, więc dla nich to nie było coś specjalnie wymagającego. Poprzez odpowiednio dobrany marketing internetowy docierali z przekazem do potencjalnych klientów, między innymi poprzez socjal media.
Powrót do góry
ignosia

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się dziwić, że najwięcej osób inwestuje w reklamę internetową. W końcu jest ona skuteczną formą promocji i wydaje mi się że jedyną w którą warto jest pójść. Jeśli nie odnajdujemy się w tym temacie to warto współpracować z agencją http://ongoing.com.pl/ która nie pozwoli popełnić nam żadnej gafy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Grazka123

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolorowe neony które firma może przygotować na twoje zamówienie to super opcja na reklamę. Bardzo ważna jest starategia marketingowa. Jeśli chcesz zasięgnąć pomysłow tak jak ja to polecam neon ledowy na zamówienie świetny artykuł w którym jest profesjonalnie opisane na co należy zwrócić uwagę aby odpowiednio reklamować firmę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 02, 2021 16:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: