Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy internetowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominik44



Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 25

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 11:10    Temat postu: Długopis Parker Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio bardzo polubiłem zakupy internetowe, bo naprawdę można coś fajnego i oryginalnego znaleźć i to bez pośpiechu, na spokojnie. Wczoraj trafiłem na taki elegancki długopis Parker Sonnet: https://www.parkersklep.com/19-sonnet Zastanawiam się, czy nie kupić swojemu promotorowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 26, 2021 11:10    Temat postu:

Powrót do góry
lalek



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 365

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez lalek dnia Sob Kwi 23, 2022 13:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77



Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 06:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię sklepy internetowe, bo są wygodne (i często o wiele tańsze). Teraz w internecie jesteś w stanie kupić wszystko. Ostatnio potrzebowałam znaleźć pewną rzecz w sklepie medycznym. Objeździłam kilka stacjonarnych w moim mieście, a produkt znalazłam dopiero tutaj https://dlapacjenta.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liska443



Dołączył: 27 Lip 2021
Posty: 34

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego warto zajrzeć sobie do sklepu online Valetta pozytywnie zaskakuje ilością propozycji, dobrymi cenami i też wykonaniem bielizny zarówno męskiej, jak i tej bielizny koronkowej dla kobiet. Warto poszukac i jednak sprawdzic sobie coś wyjątkowego w naprawdę dobrej cenie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kombo



Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 40

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Jak już mowa o zakupach internetowych to owszem sama bardzo często takie zakupy robię bo są o wiele wygodniejsze i szybsze. A poza tym dzięki takim zakupom zbieram punkty cashback które to mogę wymienić w sklepie na zniżki i nie tylko. A że znalazłam ten portal net-pocket to tym łatwiej jest mi znaleźć sklep w którym można sporo takich punktów zdobyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiola



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 358

PostWysłany: Nie Lis 07, 2021 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez fiola dnia Sob Mar 19, 2022 20:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 443

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja zazwyczaj robię zakupy tylko na sprawdzonych stronach. Ostatnio była mi potrzebna Skrzynka na listy - ranking 2021 okazał się być bardzo pomocy. Znalazłam go na stronie sklepu tohurt.pl, więc jeżeli również jesteście nim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mińka44



Dołączył: 11 Lip 2021
Posty: 32

PostWysłany: Pią Sty 07, 2022 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając wyjątkowych i seksownych propozycji bielizny to jak najbardziej polecam sprawdzić również Lovita.pl w którym będziecie mogli liczyć na świetne ceny, ogromną ilość propozycji w stylowych krojach i jednocześnie dość sprawnie działającą obsługą klienta. Tak jak być powinno!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucia



Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 198

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że ja nie wyobrażam sobie już teraz życia bez zakupów internetowych. Ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym dostać markizę ogrodową i udało mi się ją znaleźć całkiem dobrej cenie na stronie sklepu https://costway.pl/_blog/32-Markizy_ogrodowe_%E2%80%93_jaka_markize_tarasowa_lub_balkonowa_wybrac.html. Jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca, to koniecznie sobie tam zerknijcie. Myślę że nie będziecie rozczarowani ich asortymentem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pumka



Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 114

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam fajne sklepu gdzie mógłbym zrobić zakupy spożywcze na cały tydzień i znalazłam taką stronę https://www.bee.pl/9238-bakalie-i-suszone-owoce . Dopiero niedawno ja odkryłam a już zrobiłam tam kilka razy zakupy. Produktów jest tam pełno a ceny o wiele lepsze jak w sklepach stacjonarnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka1212



Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 21:04    Temat postu: Biżuteria przez internet. Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów do których najczęściej zaglądam i jednym z nich jest https://www.ankabizuteria.pl/ . Jeżeli jeszcze nie znacie tego sklepu z biżuterią, to polecam wam do nich zerknąć. Moje zdanie, mam naprawdę spory wybór i niskie ceny.
_________________
Biżuteriaaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Sob Sty 22, 2022 21:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Luźne gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group