Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent dla siostry
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Notowania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dżej89

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto byłoby podarować coś z bardziej ekologicznych i praktycznych wariantów? Przykładowo ostatnio odkryłam eko sklep eko-familia.pl w którym są przygotowane gotowe propozycje na prezent. Możesz tam znaleźć przykładowo zestawy z naturalnym kosmetykami, olejkami zapachowymi, czy wieloma innymi eko produktami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 15, 2020 18:18    Temat postu:

Powrót do góry
Klarika

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile siostra ma lat? Ja dla mojej siostry ostatnio kupiłam narzuty na łóżka. Teraz przeprowadziła się do własnego mieszkania i jest na etapie urządzania, a ja trafiłam na przepiękne narzuty i po prostu musiałam je kupić Smile Z tego co widziałam, to siostra korzysta z prezentu, także uznaję go za udany Smile
Powrót do góry
Adele

PostWysłany: Nie Sty 24, 2021 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo ciekawych pomysłów widziałam w sklepie z prezentami https://galeriapodarunkowa.pl/ GaleriaPodarunkowa.pl. Jak nie macie pomysłu, to wystarczy tam zajrzeć, a zaraz się mnóstwo pomysłów znajduje. I to co ciekawe, ceny nie są wysokie, fajnie się wybiera.
Powrót do góry
AlexZ

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może perfumy od Puma jej się spodobają? Najlepiej te https://francuskieperfumy.pl/puma-flowing.html, bardzo lubię ten zapach, koniecznie sprawdź!
Powrót do góry
alvernum

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z lepszych i sprawdzonych sklepów w którym sama kupowałam jest Markiza. Nawet ostatnio znalazłam pięknie kolczyki z białego złota - https://markizasklep.pl/kolczyki-z-bialego-zlota myślę ze jak dowiesz sie jaką biżuterie preferuje to na 100% będzie zadowolona z prezentu Smile
Powrót do góry
Jakub.Stach

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla bliskiej osoby powinno być coś specjalnego, więc zapraszam na stronę https://zatokazegarkow.pl/ , gdzie można kupić zegarki od najpopularniejszych marek świata. Za dostawę nie ponosi się kosztów, gdyż firma bierze wszystko na siebie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lut 26, 2021 23:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Notowania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: