Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzieciece urodziny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Tylko na poważnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniołeczek

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 19:56    Temat postu: Dzieciece urodziny Odpowiedz z cytatem

Moja córka chodzi do szkoły i w niedługim czasie będę organizować dla niej urodziny ale zastanawiam się nad tym w jaki sposób je zorganizować bo już wykorzystałam kilka pomysłow z https://www.urodzinydzieciaka.pl/ , bo pokazują mi tam fajne miejsca i możliwości. Wy jak organizujecie dzieciom urodziny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 10, 2020 19:56    Temat postu:

Powrót do góry
Lola34

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest mnóstwo możliwości zorganizowania imprezy dla dziecka. Ja natomiast zawsze mam dylemat co kupić na prezent dla chrześniaka chociażby Wink Wydaje mi się że smartwatch dla dzieci Będzie dobrym rozwiązaniem ,dzieci lubią takie gadżety a rodzice dzieki takiemu zegarkowi będą mieli możliwość monitorowania gdzie jest dziecko. To bardzo fajna sprawa.
Powrót do góry
Encouragingjjs

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was serdecznie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lut 16, 2020 20:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Tylko na poważnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: