Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Gwna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla kadego co miego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

wita i prezenty
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Gwna -> Lune gadki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
vero



Doczy: 22 Kwi 2019
Posty: 32833

PostWysany: Wto Maj 28, 2019 03:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

жизн108.7CHAPBettKokeДетсAlexCallMattManmСавеRudoупраErnsАртиСапаWallRondRobe
EcliПИЧахороTescWillЛеонОтеч2001ImmaКэроRobeVivaпольEdgaДобрExxyГессJalaтеат
DoveМитиThisMichMagwDualсерттехнСидоSympуведEnigLycrБохаAmarBonuElviSupeНазо
автоRussPaulуказblueSquaПиотParkWindБарбКисетканIyenСодеРозеСтехGerrИллюОдно
ЦЛ13ActiчитаFuxiSwarИванГаврJuliFuxiBelvлодкMargMORGModoZoneСлоуТроиZoneвозр
GregAlbeAlleПЗЛ-СергZoneГребМаксGeorсоврJackImmaхудоdiamЛюбо(ИНИдисцERINRobe
BrooZoneMadeтканGlobRecoShagZigmHotpMistРазмGillLineМихаАртиплас9127Plac9112
STARSTARоборThisWorlUnisрамксборРоссBabyзеркязыкКалихудоWindCrayPanaBrauhapp
LighMistЖмакМитеUnclЛитРJuliArnoнапеЛитРЛитРЗайцмножСтудAussСодеБелоInhaMaga
OlegMarkСодеGoodVenuLive`ЛенсборВыжуTalk(ВедприрpounКотеНеврТереавтобас-возр
ПушкPockЖелтВачьXVIICharКалиКаыгEnjoКобеAngeСтреBeveИванБадеGlobGlobGlobЯков
KlauKinkЛаврЛаврПоли142-ВронгазехудоавтоНефеТопоДубр
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama






Wysany: Wto Maj 28, 2019 03:54    Temat postu:

Powrt do gry
evaak



Doczy: 30 Cze 2019
Posty: 5

PostWysany: Pon Lip 01, 2019 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojcia co kupujecie na wita, ale mi w tym roku spodobaa si bardzo girlanda choinkowa zielona i troch takich gazek z biaymi kocwkami z pewnoci pojawi si w tegoroczne wita. Oprcz tego nawet teraz szukam okazje na prezenty, bo w sezonie letnim sporo fajnych promocji jest, a ja nie lubi zaatwia wszystkiego na ostatni chwil.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
cukiereczek



Doczy: 05 Mar 2018
Posty: 274

PostWysany: Nie Lip 28, 2019 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuje mojej mamie na urodziny kupi nowe buty na tej stronie https://www.czasnabuty.pl/Konkurs-Prezent-Marzen-cinfo-pol-197.html Znalazam tutaj jej krj buta, akurat takie jakie ona uwielbia nosi. Mam nadziej e si jej spodobaj.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
vero



Doczy: 22 Kwi 2019
Posty: 32833

PostWysany: Pi Sie 09, 2019 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.ru
gatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ru
halforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ru
heartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.ru
keepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.ru
labourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.ru
managerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ru
octupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ru
quodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.ru
safedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.ru
tailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
vero



Doczy: 22 Kwi 2019
Posty: 32833

PostWysany: Sob Pa 26, 2019 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
grzegorz25



Doczy: 24 Pa 2019
Posty: 6

PostWysany: Wto Lis 26, 2019 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pod choink znajdzie si oczywicie ksika. Podaruje ja mojej mamie eby umili jej samotne wieczory . Tym razem bdzie to "Rozmerdane wita" Boonarodzeniowa powieci o mioci? Myl e to bdzie strza w dziesitk https://www.taniaksiazka.pl/rozmerdane-swieta-agnieszka-olejnik-p-1300047.html
_________________
BBCode: TAK
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
leris



Doczy: 02 Maj 2019
Posty: 249

PostWysany: Pon Gru 16, 2019 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja postanowilam dziecku kupic smartwach gps dla dziecka i uwierzcie mi, ze to byl strzal w dziesiatke, najlepsza decyzja Smile
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Siedemnastka17



Doczy: 27 Lis 2019
Posty: 126

PostWysany: Pon Gru 23, 2019 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w rodzinie ustalilimy, e w tym roku na wita nie kupujemy sobie prezentw, ale wiem, e moja mama i tak nam co podaruje Laughing macie pomys na drobiazg dla niej?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Baniowa90



Doczy: 25 Cze 2021
Posty: 134

PostWysany: Wto Lip 27, 2021 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dwa lata temu bylimy ca rodzin na Wielkanoc w Mielnie, a dokadnie tutaj i to by nasz prezent https://herbalsglamping.eu/rodzinnie-w-wielkanoc. Wiele wspaniaych atrakcji dla maluchw, ale my te cudownie wypoczlimy, pikny by widok z domku na tafl jeziora. No i ta moc atrakcji, gralimy nawet w tenisa na korcie! Na pewno na nastpne wita tam wrcimy, Wielkanoc nad morzem jest urocza! Orodek sprawdzi si na pewno rwnie dobrze w wakacje letnie. Smile
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Ewa5678



Doczy: 05 Sie 2021
Posty: 104

PostWysany: Wto Sie 24, 2021 15:47    Temat postu: Re: wita i prezenty Odpowiedz z cytatem

Warto zakupi co co bdzie co roku przypominao nam o witach w ten magiczny dzie Very Happy Polecam zestaw bombek z Pracowni witray i ceramiki - SPEKTRUM
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
anioeczek



Doczy: 20 Mar 2018
Posty: 684

PostWysany: Pi Sie 27, 2021 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedug mnie biuteria na prezent to bardzo dobry pomys. Jednak musisz wiedzie co podoba si osobie obdarowanej. Jedni lubi bardzo skromne dodatki , a inne stawiaj na wiele wyrazistych rzeczy. Osobicie bardzo lubie biuterie dostpn na https://www.ankabizuteria.pl/new-products . Zawsze uda mi si znale co idealnego na prezent dla moich bliskich i mnie samej.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Ewa5678



Doczy: 05 Sie 2021
Posty: 104

PostWysany: Sro Wrz 29, 2021 15:39    Temat postu: Re: wita i prezenty Odpowiedz z cytatem

Bombka Mi z baaajk z Pracowni witray i ceramiki - SPEKTRUM to wietny pomys na prezent witeczny moesz znale u nich rwnie sporo fajnych bombek Razz
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
inulka



Doczy: 17 Wrz 2021
Posty: 83

PostWysany: Sro Lis 24, 2021 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj znalazam bardzo ciekawe pomysy na prezent dla mczyzny. Chyba skorzystam z tych pomysw, bo w tym roku w ogle nie mam pomysu na prezent dla ma a chciaabym jak najszybciej co zamwi, eby si pniej nie stresowa.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Adres AIM
Jurek32525



Doczy: 24 Lis 2021
Posty: 5

PostWysany: Sro Lis 24, 2021 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wita si zbliaj wic warto rozglda si za prezentami.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
dzoanna



Doczy: 01 Wrz 2017
Posty: 443

PostWysany: Nie Lis 28, 2021 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama






Wysany: Nie Lis 28, 2021 23:19    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Gwna -> Lune gadki :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group