Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna o wszystkim dla wszystkich / Melanie C
dla każdego coś miłego :)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkania na sprzedaż
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antypo



Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 16:01    Temat postu: Mieszkania na sprzedaż Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie bardzo dobrych mieszkań w Warszawie to osobiście polecam dewelopera Ronson który w obecnych czasach oferuje, mieszkania w warszawie na sprzedaż które są poniżej normy, można u nich kupić świetnej jakości mieszkania dużo taniej, sami zobaczcie na ofertę dysponują szerokim wyborem mieszkań na Mokotowie, Woli, Centrum, Powiślu i Białołęce !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 02, 2017 16:01    Temat postu:

Powrót do góry
marman4



Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 120

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie wyglądają te mieszkania muszę przyznać. Już wyobrażam sobie, że kładę na ściany jakieś ładne Fototapety 3D i aranżuję całą pozostałą przestrzeń. Szkoda, że na razie nie stać mnie na taki drogi zakup ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HankaK1992



Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam mieszkania we Wrocławiu, pytałam znajomych i kumpela mi tak posuneła że "Ej, Hanka, zobacz tu ". Okazało się że to było nowe osiedle na Gagarina, spod rąk PCG i też mogę polecić. Generalnie ich inwestycje, bo wiadomo że każdy lubi coś innego i oczekuje czegoś innego. W ogóle we Wrocławiu jest mnóstwo fajnych, nowych miejscówek i co chwila gdzieś się buduje. Np. na Sołtysowickiej Smile
_________________
Fanka zdrowej kuchni, urządzania mieszkania dwupokojowego i jogi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
green



Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 17

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Trójmieście powstaje wiele nowych mieszkaniowych inwestycji.
Jedna z nich to wyjątkowe Osiedle Oliwski Park są to luksusowe apartamenty gdańsk oliwa w otoczeniu pięknego parku. To miejsce, gdzie życie toczy się powolnym, ustalonym rytmem. Kiedyś zamieszkanie w tak bliskim sąsiedztwie Parku Oliwskiego mogło być tylko marzeniem, teraz może być rzeczywistością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pionka3



Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 148

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest też wiele mieszkań z rynku wtórnego, którymi można się zainteresować. Chociaż jak nie ma kupca to zawsze czeka się z takim mieszkaniem na klienta idealnego. Niektórzy nie mają na to czasu i wybierają skup mieszkań, https://grb-nieruchomosci.pl/skup-nieruchomosci-w-calej-polsce/skup-nieruchomosci-gdansk/ też dobra opcja. Firma daje całkiem fajną gotówkę za takie mieszkanie, więc dla tych śpieszących się fajne wyjście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cukiereczek



Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 274

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz mieć ładny dom? lub zainwestować w nieruchomosci? w obydwu przypadkach ta firma moze Ci bardzo pomóc http://loco-estate.com/ Znajdziesz tutaj wiele ciekawych nieruchomości które warto kupić i albo wynając albo w nich zamieszkać. Ta firma zajmuje się rynkiem nieruchomosci od wielu lat i nie ma dla nich rzeczy nie możliwych, warto im zaufać i przekonać się samemu o tym jak dobra są firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pionka3



Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 148

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się teraz nad sprzedażą swojej nieruchomości. Mam w planach ewentualny skup z https://grb-nieruchomosci.pl/skup-nieruchomosci-w-calej-polsce/skup-nieruchomosci-krakow/ , ponieważ jest to znacznie łatwiejsze niż szukanie kupca. Jak wiadomo klienci potrafią narzekać na wszystko, a ja niestety nie posiadam nowego mieszkania, więc trochę tam do roboty jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicja191



Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 37

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie nie musiałam długo szukać dewelopera, ponieważ wielu moich znajomych korzystało z oferty Lokum Invest z Krakowa. Firma ma bardzo dużo pozytywnych opinii od klientów i to też mnie zachęciło do współpracy z nimi. Od razu rzuciła mi się w oczy inwestycja River park, która naprawdę zauroczyła mnie zarówno lokalizacją, jak i eleganckim designem. Cały proces zakupu i budowy był tak sprawny, że w pewnym momencie okazało się, iż już czas, aby odebrać klucze Smile Super firma z profesjonalnym podejściem do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warizbin



Dołączył: 14 Lut 2019
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podoba osiedle mieszkaniowe http://www.koninko.com.pl/ jest bardzo fajne i zielone osiedle które położone jest w zacisznej lokalizacji z daleka od dużego miasta co jest bardzo fajnym aspektem dla mnie i bardzo waznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karii



Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie wyglądają te mieszkania muszę przyznać. Ale już spełniłam swoje mażenie kupując lokum na tym osiedlu http://pasieki-komorniki.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pasztet



Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 92

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o zarządzaniu apartamentami? Często brakuje czasu, że zajmować się kwestiami związanymi ze stanem mieszkania, finansami i gośćmi. Polecicie jakieś sprawdzone firmy? Dla mnie wzorem pod tym względem jest ta firma z Trójmiasta. Opiekują się moim mieszkaniem w Gdańsku i w pewnym momencie przestałem kompletnie się o nie martwić. Wszystko sprawnie rozliczone, klienci zadowoleni i mieszkanie utrzymywane w świetnym stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spokojna



Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 44

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesuje kupno mieszkania w Warszawie. Trafilam ostatnio na tę ofertę https://vantage-sa.pl/ bardzo duża propozycja. I możliwość skorzystania z formullarza kontaktowego. Przedstawienia swoich oczekiwań. A doraca powinien w ciągu 48 godzin przygotować dla nas ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45



Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 83

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkania na sprzedaż teraz można znaleźć w różnych miejscach. Takie mieszkania na sprzedaż warszawa są przeważnie nowoczesne i można kupić blisko własnej pracy. Wiele osób szuka takich fajnych nowych i stylowych mieszkań, bo jednak są one bardziej praktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diabelek81



Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 102

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem na etapie poszukiwania mieszkania Very Happy Ale pod uwagę biorę wyłącznie oferty z rynku pierwotnego. Nie chcę mieszkać gdzieś, gdzie ktoś przede mną mieszkał. Dlatego w moim przypadku - tylko deweloper. Ale i tu lekko nie jest, chociaż po zrobieniu małego rekonesansu wśród bliższych i dalszych znajomych, a także po przeczytaniu opinii w internecie wybór bardzo się ograniczył. A gdy oglądnęłam oferty, to już w ogóle! Myślę, żeby wybrać mieszkanie https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3. Poza opiniami o deweloperze, to oglądałam wizualizację osiedla, która bardzo mi się podoba. Do tego lokalizacja wręcz doskonała, dobra komunikacja mpk, blisko centrum handlowe, kino, które uwielbiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vero



Dołączył: 22 Kwi 2019
Posty: 32833

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 04:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Мерт116.6CHAPBettИспоСагиубедавтоOzdoКорнблагИнайXVIIHartАртиPatrPensстихDann
упакМоскСергMore(183МаксКамеТереЦареФрухTereЛеонSereLindFillSummИван1920мног
FilmРакосертаспиGreeВелиLuxeWillЛеонЦветDancSieLBoltJellLineAnjuВМСаDaviLobs
КрасОблаБараАлекtranJameDeanGoneHTMLPoulCarlEnigПевзHomeДмит(СолLouiRafaЛева
ZoneСпеввидаFuxiчистRossMXATJuliFuxiИллювзглRobe3206ModoZoneГойдИстиZoneОвси
FritFyweEccoZoneзаниZoneГаркPeteGeraЧеркПушкWolf1внъзакаоткрИванAnne02-1Step
ДичеZoneАвстцараGradстилМоисHotpHotpБакшКириVideрастБлинФранпласКитамрамРазм
STARVolkEnglврачClasАртиязыкинстрабоРазмJackсемьwwwnwwwnWindкистBrauPhilBook
IamsЛитРЛитРЛедеMariсрочзараКороШумсЛитРЛитРКоваКрееИллюRuttЛСур(190соде(190
забоПлахСодеJeweFromChocSergTrisвекуRighТурбКочяавтоБрауиндиБутуРамзИвлеESET
прирПритИванСальКучеОрлоФилиЯковхудоучащJeweСмиравтоУсенСокоGradGradGradCorn
StopБондРумяКондстерLawrязыкJennнашеCounМеняБортLlew
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 28, 2019 04:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o wszystkim dla wszystkich / Melanie C Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

o wszystkim dla wszystkich / Melanie C  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group